Výhled nad zlato

22. února 2015 v 15:23 | Prezidentka
Naše nové prostory se nachází v centru města, to už možná všichni víte. Vůbec se nedivím Předsedkyni, že tam chodí jako ve snu a pořád někde něco upravuje a doplňuje a chválí a s obdivným povzdechem říká: "Tyhle hrnečky nemám ani doma!":o))) Ten byt má prostě svou atmosféru. Je to původně bankovní byt postavený někdy ve 30.letech minulého století pro bankovní úředníky. Zřejmě to brali dost vážně a brali si práci i domů. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč by měli v obýváku tohle:o)))
Růžové papírky tam dolepila zřejmě Odborná místopředsedkyně. Z dob před 2. světovou válkou by asi nevydržely, nemluvě o tom, že ještě ani neexistovaly. Dnešní bankovní úředníci doma asi nic takového nemají. Nebo to někdo viděl i dnes? To by byla rarita hodná výzkumu:oD
Celkovou atmosféru bytu dokresluje výhled! Už jsem to dávala na svůj FB, ale pouze jako výhled, ne v kontextu celkové atmosféry. Posuďte sami, že výhled je nad zlato a ten náš je luxusní. Je to balzám jen tak kouknout z okna.
Na výhledu z okna prostě záleží a mnohdy jsou výhledy z oken tristní. A proto je náš oku lahodící výhled skutečně nad zlato. Člověk se prostě při výhledu z okna usměje:o) Takovou možnost nemá každý. Pro mě například je to ale možnost druhá! Není to báječný, usmívat se doma i v Procitu:o) Teď ještě nějak pořešit výhled v práci a budu spokojená:D Tak jsme se usmáli při pohledu z okna v Procitu a teď se usmějem při pohledu z okna u mě doma! A když se budete chtít usmát, tak si prostě klikněte na tenhle článek a bude to tam!:o) A klidně nám pošlete fotku vašeho výhledu z okna, uděláme si Galerii úsměvů pro těžké chvíle!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama